Crew

Productie
Kees Botman (Theaterbedrijf BUOG)
Pieter Stellingwerf (Theaterbedrijf BUOG)
Ruth ter Voort

Toneeltekst
Corine Nijenhuis

Regie
Pieter Stellingwerf, Bas de Bruijn, Frans Krom

Composities
Tim Nobel, Anja Warmink, Kees van der Meer, Jan Henk de Groot

Dirigent
Wim Lever, Wim van der Laar

Spelers en koor

Anja Warmink , Bert de Jonge, Carolien van de Dries, Corrie Scholten, Ellen Lubberts, Ellen Vierveijzer-Meijer, Emmy Hamminga, Esther Pruis, Frieda Rijks, Gerrit Kuipers, Hiltjo Kaput, Johannes Palstra, Joke Hazenberg, Joke Middelveld, Koos Kempinga, Koos Smit, Lotte Oosting, Margaret de Vrieze, Martje Dekker, Nannie Schrage, Nomi de Ridder, Nora Schaafsma,
Pascalle van Calkar, Ralf Hunze, Ria Woldhuis, Rianne Olthof, Ronne Sies, Sanne Min, Sanniek Brandon, Stef Agsteribbe, Sytze Doornbos

Gidsen

Daniël Edzes, Els van der Tuin, Evelyn Noordhoek, Jacquelien Werkman, Jan Helmers, Jan Sporrel, Joop Stiekema, Maria Lambeck, Silvia Poel-Kuperus

Publieksbegeleiders

Ger Wilpstra, Jep Riedstra, Jose Drent, Karin Vlieger, Kor de Vrieze, Rhea Hoving, Teja van der Velde, Tracy Hulshof, Winnie Bakker

Orkest en muzikale begeleiders

Gerda Meijering (viool), Joelle Vegter (viool), Agaath van Mieghem (viool), Heidi Hoekstra (viool), Sonja van der Veen (viool), Mason Short (altviool), Ilona Bruinen (cello), Annet Heebink (cello), Margot Hoving (cello), Yvonne Weening (dwarsfluit), Henriëtte Bijl (dwarsfluit), Gerda Springelkamp (hobo), Annemiek Werkman (klarinet), Arjan van Eerden (althobo), Bally Duit (hoorn), Trees Vegter (tenorsaxofoon), Boukje Oosterhof (trompet), Wilma van der Laan (basgitaar), Nienke Hasper (piano), Pascal Romp (slagwerk)

Julius Jonker (percussionist van de proloog)

Mark Hidding (muzikaal leider van scène 3)

Kinderkoor
Kinderkoor muziekschool De Notenboom uit Sappemeer, o.l.v. Jacintha Klijnstra-Porrenga en Lisa van den Berg met: Eline, Annelie, Anne, Daan, Nina, Naomi, Julia, Norah, Ilaisa, Yara en Sanniek

Kostuums / Kostuumontwerp
Ontwerp en o.l.v. Marieke Veenstra
Met: Cootje de Wijs, Evelyn Noordhoek, Jolande Donker, Marije van der Heide, Mariska Diehlman, Ria Mak, en Winnie Bakker. 

Special effects
Matijn Roseboom

Videobeeld
Marten van Holten

Grime
Mirjam Kuiper

Adviseurs logistiek
Henk Jager, Jaap Meijer

Met hulp van
Scouting De Trappers
Kielzog

Grafisch ontwerp
Gewoon Nomi

Initiatief
Stichting De Watervloot